Inloggen
't Sas Winter Dubbel Competitie 2017-2018
 

 
 

Wedstrijden van za 13-01-2018

ploeg1 ploeg2 tijdstip terrein poule uitslag
Ilse buyst - Jimmy De Ruysscher walter altmann - Wendy Altmann za 13-01-2018 13:00 Terrein 1  DG10 1-6,2-6 
inge offeciers - Ruth Bilsen Ann Van de Velde - Petra Blomme za 13-01-2018 13:00 Terrein 2  DD10 7-5,6-4 
Maxine Crauwels - Hans Crauwels Nick Crauwels - Kristin Vanlerberghe za 13-01-2018 13:00 Terrein 3  DG10 6-4,6-0 
Rie Lauwereys - Karl Descamps Kenny Van Houtven - SABRINA JANSENS za 13-01-2018 13:00 Terrein 4  DG10 7-6,1-6,0-10 
Joris Meyfroot - Alexandra Crauwels Alfons Blauwens - Alfons Blauwens za 13-01-2018 13:00 Terrein 5  DG10 6-1,6-0 
Inge Fabri - Greet D'Heer Inne Verreet - Ellen Verreet za 13-01-2018 14:30 Terrein 1  DD40 2-6,5-7 
Greet Vermuyten - Leen Voorspoels Annick Luyten - Rie Lauwereys za 13-01-2018 14:30 Terrein 2  DD20B 6-2,6-3 
Lisse Bossaerts - Kristine Huysmans Joelle Six - Rita Van Put za 13-01-2018 14:30 Terrein 3  DD40 4-6,6-2,10-8 
bye 1 bye - bye 2 bye Klaartje Kalse - Inge Cools za 13-01-2018 14:30 Terrein 4  DD40  
piet van der wee - Thomas Van der Wee Stijn Van der Wee - Lennert Van Der Wee za 13-01-2018 14:30 Terrein 5  DH160 1-6,4-6 
Christel Nicasi - Herman Agemans Maarten Gebruers - Inge Daelemans za 13-01-2018 16:00 Terrein 2  DG10 0-6,0-6 
Eric Jeurissen - rina mens Alexander Jacobs - Kato Gebruers za 13-01-2018 16:00 Terrein 3  DG10 6-3,6-3 
eddy seyns - Inne Verreet Galia Bouly - Eric De Backer za 13-01-2018 16:00 Terrein 4  DG40A 6-2,6-4 
Galia Bouly - lisa seyns Isabel Beerens - Els Beullens za 13-01-2018 16:00 Terrein 5  DD40 6-1,6-2 
Carin Canters - Annemie Sucaet Ils Verschoren - carine celis za 13-01-2018 17:30 Terrein 2  DD10 4-6,3-6 
Lief GrarĂ© - lid ceuppens Els Keustermans - Inne Messiaen za 13-01-2018 17:30 Terrein 3  DD20B 3-6,7-5,8-10 
eddy seyns - Inne Verreet Ingrid Van Meel - Dimitri Verhoeven za 13-01-2018 17:30 Terrein 4  DG40A 6-1,3-6,10-2 
Anton Peeters - ? Robby Jacobs - Sven De Backer za 13-01-2018 17:30 Terrein 5  DH40A 3-6,5-7 
carolyne aelbrecht - Jan Pelckmans Peter Van de Casteele - Anki Leemans za 13-01-2018 18:00 Terrein 1  DG40B 3-6,1-6 
Nathalie Van Parys - Yannick Van Parys Werner Van HOECK - Pascale Gaul za 13-01-2018 19:00 Terrein 2  DG20B 0-6,0-6 
Sofie Mestdagh - Jolien Wyckmans Britt Borgt - Jill Houtmeyers za 13-01-2018 19:00 Terrein 3  DD40 6-4,4-6,11-9 
Kevin Hermans - Nathalie Gebruers Kurt Heuten - Gertie Trappers za 13-01-2018 19:00 Terrein 4  DG20A 1-6,3-6 
Lieven Diddens - Kristina Verhoye Maarten Gebruers - Inge Daelemans za 13-01-2018 19:00 Terrein 5  DG10 6-4,3-6,3-10 
Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics za 13-01-2018 20:30 Terrein 2  DD10 4-6,1-6 
Wim VAN DE VELDE - GERD MEULDERMANS Kris De Bot - dirk de becker za 13-01-2018 20:30 Terrein 3  DH20 3-6,2-6 
Lars Segers - Jolien Van Hol Katleen Poppe - Johan Lepage za 13-01-2018 20:30 Terrein 4  DG20B 3-6,4-6 
Liesbeth Gilles - Stephanie Verhelst Tessa Heynen - Jolien Vets za 13-01-2018 20:30 Terrein 5  DD10 6-2,6-0 
 
   © 2010-2012 't sas sitemap i.s.m. snelweb design